GRY LOGICZNE I EDUKACYJNE DLA DZIECI - MILIONERZY

Milionerzy - to gra / symulator prawdziwego teleturnieju Milionerzy. Zasady są takie same jak w "prawdziwych" Milionerach tzn. gramy o kasę (wirtualną oczywiście) i odpowiadamy na pytania.


Do "Miliona" mamy 15, coraz trudniejszych pytań. Do każdego z nich są 4 odpowiedzi (a, b, c, d), a my musimy wybrać tę prawidłową.
1 etap (5 pytań) zaczynamy od prostszych pytań od 100 zł do 1000 zł. Gdy go ukończymy mamy gwarantowany 1000 zł i przechodzimy automatycznie do etapu 2.
2 etap (5 pyt.) - trochę trudniejszy zestaw - począwszy od pytania 6 (2000 zł), na 10 (32000 zł) kończąc. Po jego przejściu dostajemy gwarantowaną kwotę 32000 zł i otwiera nam się droga do etapu 3.
3 etap (5 pyt.) - etap najtrudniejszy (tutaj możemy potrzebować jednego z kół ratunkwych) od 11 do 15 pytania (kwota od 64 tysięcy do 1 miliona zł).

Koła ratunkowe (podpowiedzi):
50 : 50 - automatycznie odrzucane są dwie błędne odpowiedzi. Pozostaje nam wybrać dobrą spośród 2 pozostałych.
Telefon do przyjaciela - dzwonimy do naszego wirtualnego przyjaciela z pytaniem. Przyjaciel nam udziela wskazówki, która z odpowiedzi wg. niego jest poprawna. Pamiętaj ten "przyjaciel" nie musi mieć racji!
Publiczność - wirtualna publiczność sugeruje nam, którą odpowiedź wybrać. Wynik podawany jest w procentach (%) i z reguły największy wskaźnik to odpowiedź prawidłowa, aczkowlwiek publiczność też może się mylić.

Gra ma charakter edukacyjny i niektóre pytania są naprawdę trudne, więc jeśli nie wystarczą ci "koła ratunkowe" możesz poprosić o pomoc rodziców lub skorzystać z wyszukiwarki internetowej :). Zawsze możemy się czegoś dowiedzieć...

W każdej chwili możemy zrezygnować z gry wciskając rezygnuję i "zabrać" wygraną. Po wygraniu zostajemy przeniesieni do ekranu "Wygrana w grze" gdzie mamy czek wystawiony na nasze nazwisko z kwotą wygranej. Możemy go sobie wydrukować na pamiątkę "drukuj czek" lub ponownie zagrać "zagraj jeszcze raz".

Aby zagrać w pole IMIĘ wpisz swoje imię i naciśnij START.

Uwaga! Znalazłeś błędy w pytaniach w grze Milionerzy? Napisz, poprawię...

Wskazówka! Gdy nie wyświetlają się pytania ani odpowiedzi należy zaznaczyć w ciemno jedną z odpowiedzi, a tym samym przegrać (celowo). Następnie zaznaczamy "Zagraj jeszcze raz" i "Start" gra rozpocznie się od nowa - wtedy pytania i odpowiedzi wyświetlą się prawidłowo.

Powodzenia! BobiBobi

Poniżej znajdziecie niektóre kategorie gier i zabaw dla dzieci na mojej stronce. Zachęcam Was jednak do
zapoznania się działem: "Wszystkie kategorie" - znajdziecie tam wiele więcej tematycznych kategorii
gier i zabaw na różne okazje np. na Walentynki, na Święta itd.. BobiBobi:)


Gry Platformowe dla dzieci
Gry Platformowe
Gry Obsługa i opieka
Gry Obsługa i opieka
Gry Zręcznościowe
Gry Zręcznościowe
Gry Logiczne
Gry Logiczne
Gry Gotowanie
Gry Gotowanie
Gry Sportowe
Gry Sportowe
Gry dla dzieci
Gry dla Dzieci
Gry Dla Dziewczyn
Gry Dla Dziewczyn
Wszystkie kategorie
Wszystkie
kategorie
Inne serwisy BobiBobi:
Apaczowe Ubieranki dla dzieci
Ubieranki
Bajki dla Dzieci
Bajki dla Dzieci
Apaczowe Malowanki dla dzieci
Malowanki
Gry online
Gry online
Tapety Dla Dzieci
Tapety dla Dzieci
Gify animowane dla dzieci
Gify Animowane
Codziennie fajne gry - dla dzieci
Fajne gry
codziennie!
Gry komputerowe stare i nowe
Gry komputerowe
Lew Lio - gry online dla dzieci
Gry Lew Lio

New!

gry bobibobi | gry dla dziewczyn | gry dla dzieci | gry komputerowe | puzzle | gry zręcznościowe | gry platformowe | przyjazne strony
© 2005-2015 Gry dla dzieci od BobiBobi. Dobre gry i zabawy. Wszelkie prawa zastrzeżone.